Sekretariat czynny:poniedziałek-czwartek
od 10:00 do 16:00
(+48) 32 781 42 45
Wszystkie terminy spotkań ustalane są indywidualnie, również poza godzinami pracy sekretariatu

Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Aplikant adwokacki

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

• aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
• wsparcie starszych prawników przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
• wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych klientów.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

• prowadzenie postępowań sądowych i egzekucyjnych związanych z dochodzeniem wierzytelności;
• przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii i informacji prawnych;
• występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowych.

Wymagamy:

• zainteresowania procesem cywilnym i szeroko pojętym prawem gospodarczym;
• wysokiej kultury osobistej;
• odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
• zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
• zaangażowania oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

• dobre, stabilne warunki pracy;
• przyjazną atmosferę pracy, w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze w centrum Katowic;
• parking;
• zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej;
• konkurencyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania .

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres mailowy
kancelaria@adwokatkatowice.pl
z dopiskiem w tytule:

AK/APLIKANT_19/20

Lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi przez na wybrane przez nas aplikacje.